Vacatures

Ben jij onze nieuwe vrouwelijke vertrouwenscontactpersoon?

Als vertrouwenscontactpersoon binnen onze vereniging ben je verantwoordelijk voor het opvangen en begeleiden van leden en vrijwilligers en denk je mee over de mogelijke, best passende oplossingen. In sommige gevallen treedt je op als de woordvoerder van de betreffende persoon.

Naast bovenstaande werkzaamheden adviseer je samen met de andere vertrouwenscontactpersoon het bestuur over signaleringen, trends en eventuele knelpunten in het beleid ‘gedragscode’ en neem je een actieve rol aan in het bieden van vernieuwende ideeën ter verbetering van dit beleid.

Daarnaast ben je toegankelijk en weet je van nature een sterke vertrouwensband op te bouwen met onze leden en vrijwilligers. Je bevordert namelijk samen met de organisatie de bekendheid over het bestaan en het doel van je functie.

 

Lijkt het je wel wat, maar zijn er nog vragen? Neem dan gerust contact op met Hans of Frank voor al je vragen.