Facebook Instagram Twitter Youtube
Home Jeugd Clubkampioen- schappen Club kampioenschappen uitslagen
Clubkampioenschappen Uitslagen


Clubkampioenschappen jeugd 2018 Afdrukken E-mail
Geschreven door Gert-Jan van der Lee / Webmaster   
zondag, 18 november 2018 22:24

Clubkampioen jeugd jongens: Cas van den Biggelaar

Clubkampioen jeugd meisjes: Esmee Eikelenboom

jck-clubkampioenen2018

 

Poule 1 jongens groep A

    1 2 3 4
1 Cas van den Biggelaar   21-14 21-9 Geen Wedstrijd 21-17 15-21 21-15
2 Xander Kattestaart 14-21 9-21   Geen Wedstrijd 24-22 21-16
3 Jan Albrecht Kesting Geen Wedstrijd Geen Wedstrijd   Geen Wedstrijd
4 Tim Meulstee 17-21 21-15 15-21 22-24 16-21 Geen Wedstrijd  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
1 Cas van den Biggelaar 3 3 4-1 99-76
2 Xander Kattestaart 2 3 2-2 68-80
3 Tim Meulstee 1 3 1-4 91-102
4 Jan Albrecht Kesting 0 3 0-0 0-0

 

Poule 1 jongens groep B

    1 2 3
1 Patrick De Keijzer   21-18 22-24 21-10 7-21 6-21
2 Stijn Visser 18-21 24-22 10-21   4-21 4-21
3 Lucas Tettero 21-7 21-6 21-4 21-4  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
1 Lucas Tettero 2 2 4-0 84-21
2 Patrick De Keijzer 1 2 2-3 77-94
3 Stijn Visser 0 2 1-4 60-106

 

jck-poule1-jongens

 

Poule 1 jongens om plaats 1 en 2

    1 2
1 Cas van den Biggelaar   10-21 22-20 21-16
2 Lucas Tettero 21-10 20-22 16-21  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
1 Cas van den Biggelaar 1 1 2-1 53-57
2 Lucas Tettero 0 1 1-2 57-53

 

Poule 1 jongens om plaats 3 en 4

    1 2
1 Xander Kattestaart   21-6 21-9
2 Patrick De Keijzer 6-21 9-21  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
3 Xander Kattestaart 1 1 2-0 42-15
4 Patrick De Keijzer 0 1 0-2 15-42

 

Poule 1 jongens om plaats 5 en 6

    1 2
1 Tim Meulstee   Walkover Gewonnen
2 Stijn Visser Walkover Verloren  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
5 Tim Meulstee 0 0 0-0 0-0
6 Stijn Visser 0 0 0-0 0-0

 

Poule 1 meisjes group A

    1 2 3
1 Qian Rui (Cindy) Chang   21-10 21-12 17-21 21-15 21-4
2 Julia Kwakkelstein 10-21 12-21   21-15 21-8
3 Shana Mahradjsing 21-17 15-21 4-21 15-21 8-21  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
1 Qian Rui (Cindy) Chang 2 2 4-1 101-62
2 Julia Kwakkelstein 1 2 2-2 64-65
3 Shana Mahradjsing 0 2 1-4 63-101

 

Poule 1 meisjes group B

    1 2 3
1 Gaby van Dijk   4-21 4-21 3-21 3-21
2 Inge van Rooijen 21-4 21-4   11-21 13-21
3 Esmee Eikelenboom 21-3 21-3 21-11 21-13  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
1 Esmee Eikelenboom 2 2 4-0 84-30
2 Inge van Rooijen 1 2 2-2 66-50
3 Gaby van Dijk 0 2 0-4 14-84

 

jck-poule1-meisjes

 

Poule 1 meisjes om plaats 1 en 2

    1 2
1 Qian Rui (Cindy) Chang   19-21 6-21
2 Esmee Eikelenboom 21-19 21-6  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
1 Esmee Eikelenboom 1 1 2-0 42-25
2 Qian Rui (Cindy) Chang 0 1 0-2 25-42

 

Poule 1 meisjes om plaats 3 en 4

    1 2
1 Julia Kwakkelstein   21-14 21-16
2 Inge van Rooijen 14-21 16-21  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
3 Julia Kwakkelstein 1 1 2-0 42-30
4 Inge van Rooijen 0 1 0-2 30-42

 

Poule 1 meisjes om plaats 5 en 6

    1 2
1 Shana Mahradjsing   21-16 21-8
2 Gaby van Dijk 16-21 8-21  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
5 Shana Mahradjsing 1 1 2-0 42-24
6 Gaby van Dijk 0 1 0-2 24-42

 

jck-poule2-gemengd

 

Poule 2 gemengd

    1 2 3 4 5
1 Sjoerd Kuijper   19-21 24-22 14-21 14-21 9-21 4-21 5-21 14-21 2-21
2 Lynn van Dijk 21-19 22-24 21-14   15-21 9-21 4-21 8-21 7-21 7-21
3 Arwen Ellerbroek 21-14 21-9 21-15 21-9   13-21 6-21 8-21 12-21
4 Eva Dooms 21-4 21-5 21-4 21-8 21-13 21-6   21-18 21-14
5 Jamie van Marrewijk 21-14 21-2 21-7 21-7 21-8 21-12 18-21 14-21  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
1 Eva Dooms 4 4 8-0 168-72
2 Jamie van Marrewijk 3 4 6-2 158-92
3 Arwen Ellerbroek 2 4 4-4 123-131
4 Lynn van Dijk 1 4 2-7 114-183
5 Sjoerd Kuijper 0 4 1-8 105-190

 

jck-poule3-gemengd

 

Poule 3 gemengd

    1 2 3 4 5
1 Wout van der Stap   21-13 16-21 21-10 21-10 21-6 21-18 21-9 21-17 21-15
2 Lars Zandbergen 13-21 21-16 10-21   21-7 21-12 21-16 21-14 15-21 17-21
3 Robbin van der Maarel 10-21 6-21 7-21 12-21   22-24 20-22 15-21 10-21
4 Elena van Kuijk 18-21 9-21 16-21 14-21 24-22 22-20   19-21 21-18 16-21
5 Laura de Groot 17-21 15-21 21-15 21-17 21-15 21-10 21-19 18-21 21-16  

 

  Stand Pt Wed   Games     Punten  
1 Wout van der Stap 4 4 8-1 184-119
2 Laura de Groot 3 4 6-3 176-155
3 Lars Zandbergen 2 4 5-4 160-149
4 Elena van Kuijk 1 4 3-6 159-186
5 Robbin van der Maarel 0 4 0-8 102-172
 
<< Start < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>

Pagina 1 van 2